podusie, poduszki, rogale

8 produkt(ów)
Ustaw kierunek rosnący
8 produkt(ów)
Ustaw kierunek rosnący

Poduszka do karmienia

Poduszka do karmienia może być wypełniona wysoko sprężystym włóknem silikonowym bądź granulatem styropianowym. Zewnętrzna powłoka to najczęściej bawełna. Można liczyć na zdejmowany pokrowiec, który ułatwia utrzymanie w czystości wybranego rogala. Całość przepuszcza powietrze, dzięki czemu mama ma zapewniony komfort karmienia. Dziecko z kolei uzyskuje doskonałe podparcie. Poduszka sprzyja poczuciu bezpieczeństwa, spokojnie przebiegającemu procesowi karmienia. Maluch leżący na poduszce nie poci się, a sam rogal nie wyślizguje się.

Rogal do karmienia

Rogal do karmienia powinien być wykonany z materiałów atestowanych opatrzonych odpowiednimi certyfikatami, które gwarantują bezpieczeństwo jego stosowania.

Kobiety, które mają problem z karmieniem, z powodzeniem mogą wykorzystać rogal do karmienia. Poduszka tego typu pozwala im szybciej nauczyć się zachowania prawidłowej pozycji podczas karmienia maluszka. Rozwiązanie to sprawdza się także u kobiet, których dzieci mają niską wagę urodzeniową i sprawiają wrażenie bardzo kruchych, drobnych.

Dzieci korzystają na stosowaniu rogala do karmienia, ponieważ w ten sposób ćwiczą mięśnie karku i uczą się trzymania główki. Poduszka gwarantuje bezpieczną pozycję i z czasem zaczyna interesować dziecko, spełnia zatem swoje role nie tylko podczas karmienia.

Wybierając poduszkę do karmienia należy pamiętać o jej wysokości, która wpływa na komfort użytkowania, stabilność i wygodę także dla malucha. Dostępne są rozmaite wzory oraz kolorystyka, które pozwalają wpisać się w gusta zarówno mam, jak i interesując najmłodszych. Pokrowiec najlepiej, by był wykonany z bawełny, co zapewnia jego trwałość na długi czas użytkowania.